«Книжкобус»: як транспорт може популяризувати дитяче читання

13 жовтня 2015 - 09:11
Facebook Twitter Google+
Автобус “Книжкобус” 21 жовтня вирушає в дорогу київськими вулицями. Це благодійний проект, який має на меті популяризацію читання для дітей

Про новий проект «Книжкобус» розповідають Тетяна Михайленко (Фундація Дарини Жолдак) та Олена Кривенко (благодійний фонд «Коло»). Приїзд «Книжкобуса» може безкоштовно замовити будь-яка школа, а на вихідних у київських парках «Книжкобус» стоятиме в загальному доступі.

Тетяна Михайленко: «Книжкобус» — це центр, який єднатиме масу культурно-просвітницьких речей. Він задумувався як пропаганда читання, адже в Україні з цим проблема. Наприклад, 54% дітей віком до 15 років не прочитали за рік жодної книжки. В «Книжкобусі» буде все — зала для гри, для читання, для перегляду відео.

Олена Кривенко: «Книжкобус» став логічним продовженням проекту «Сто тисяч книг для сільських бібліотек». Той, хто шукає, знайде. В Києві цей проект здійснюється за підтримки КМДА та Київпастрансу. Нам надали старий автобус, який більше не їздить, і який ми реставрували. Внутрішнє оздоблення зроблене сучасним — це не просто автобус, а хаб.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.