Слухати

Кривий Ріг проти Вілкула: комісія перераховує голоси під тиском громадян / Програми на Громадському радіо

Кривий Ріг проти Вілкула: комісія перераховує голоси під тиском громадян

18 листопада 2015 - 09:12
Facebook Twitter Google+
Журналіст з Кривого Рогу Віктор Коваленко розповідає про те, що тисячі криворіжців захищають від фальсифікацій своє волевиявлення під час 2-го туру виборів міського голови.

Тетяна Трощинська: Що зараз відбувається в Кривому Розі?

1 653 733_10 153 001 101 264 214_6 433 695 010 588 586 202_n.jpg

Віктор Коваленко про мітинг у Кривому Розі
Віктор Коваленко про мітинг у Кривому Розі
depo.ua

Віктор Коваленко: Зараз я перебуваю на площі перед мерією міста, де знаходиться міська виборча комісія. ЇЇ засідання почалося о 18 годині. Мета — реєстрація скарг від команди кандидата в мери міста від «Самопомочі» Юрія Мілобога на численні порушення, які зафіксовано під час другого туру виборів. На площі зібралося чимало людей. За моїми даними, їх кілька тисяч, і вони скандують «Мілобог — наш мер!» та «Вілкула геть!»  — це другий кандидат, чільний мер міста. Тобто, люди чекають на результати засідання міськвиборчкому.  Ситуація мирна.

Тетяна Трощинська: Чи працює територіальна виборча комісія і чи почали рахувати голоси?

Віктор Коваленко: Спочатку комісія взагалі не хотіла приймати скарги, але під тиском скандуючих все-таки почався процес реєстрації скарг та їх розгляду. Відкрито одне кримінальне провадження за службову підробку.  Також з’явилася інформація, що один із членів міськвиборчкому відкликав свій підпис під протоколом про визнання результатів другого туру. Це сталося несподівано і поспішно.

Василь Шандро: Чи є альтернативний мітинг? Яка реакція криворіжців?

Віктор Коваленко: Це незвичний мітинг для Кривого Рогу: така активна реакція — чи не перш за 20 років. Не бачу зараз альтернативних сил, хоча є інформація, що завтра зранку автобусами привезуть представників бюджетних установ, які демонструватимуть свою позицію.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.