Купи картину — допоможи українській армії

23 липня 2015 - 10:23
Facebook Twitter Google+
Виставка картин або благодійний аукціон як спосіб мобілізувати збір коштів для української армії

В Українському домі в Києві проходить благодійна виставка на користь української армії. Це виставка художників Левка та Михайла Скопів — виставка ікон, написаних на гонтах 500-літньої церкви. Волонтер Богдан Масляк («Допоможи фронту») розповідає про проект «Єдність. Талант. Перемога» та його створення: «Ідея народилася в Бельгії, де ми ночували в однієї української родини, котра запропонувала залишити трохи речей для українського благодійного ярмарку в Антверпені. Друга і третя виставка проходили в Празі».

«Ми дали клич всім митцям, щоб ті дали якісь свої сувеніри, речі. І на моє велике здивування, дуже багато митців відгукнулося. Це була наша перша спроба у проведенні подібного заходу. Тоді на ярмарку у Бельгії ми зібрали 1 тис. євро. Це була суттєва допомога, а разом і знак, що це можна продовжувати», — розповідає він.

Також гість студії розповідає про подібну акцію – аукціон, який відбувся у Чехії.

«Ми в Чехії провели аукціон, в якому, на наше здивування, більше участь брали саме чеха, а не українці. Можливо, це їм було більш цікаво. І нещодавно завершилася 3-тя виставка, яка проходила у Празі, у монастирі», — розповів він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.