Киянин-ветеран АТО організовує екскурсію школярів з Новоайдару до столиці. Потрібна допомога

10 вересня 2015 - 09:27
Facebook Twitter Google+
Боєць 12-го батальйону територіальної оборони Києва Кирило Слободянюк рік тому опинився на Луганщині. Після демобілізації вирішив організувати візити тамтешніх школярів до столиці України

«Рік тому наш взвод стояв під Новоайдаром. І якось мене запросили у місцеву школу-гімназію. Я був вражений патріотизмом дітей і тим, наскільки цікава ця школа. Для мене це було відкриття. Вони говорили українською мовою. Взагалі, в Києві мало хто знає, наскільки поширена українська мова там — на Луганщині».

Кирило Слободянюк вважає, що діти зі Сходу допоможуть «зшити» Україну: «Якщо зараз бойові дії припиняться, а це можливо, серед дорослих громадян України по обидві сторони фронту величезна ненависть одне до одного. Нам треба мирити країну через дітей. В першу чергу, знайомити одне з одним».

Тому разом з побратимами Кирило Слободянюк придумав і розробив програму  «Дружня країна» для налагодження контактів дітей із прифронтової зони із їхніми однолітками з усієї України: «Виникла ідея запросити новоайдарських школярів в гості до їхніх київських однолітків. Мене і моїх бойових побратимів часто запрошують до київської школи №82. Я поговорив з її директором про цю ідею. І вже найближчими днями буде скайп-конференція директорів і вчителів київської школи №82 і школи-гімназії Новайдару. Ми говоритимемо про організацію приїзду 15-ти одинадцятикласників з Новоайдару до Києва».

Кирило Слободянюк сподівається, що цю ідею підхоплять небайдужі люди по всій Україні, а зараз просить допомогти із грошима на оплату проїзду і харчування дітей з Новоайдару на час їхньої подорожі до Києва, запланованої на шкільні канікули 23-28 жовтня. Зв’язатися з Кирилом Слободянюком можна через його сторінку у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.