Київська бієнале-2015, попри відмову «Мистецького Арсеналу» від її організації, відбудеться у вересні

18 липня 2015 - 08:38
Facebook Twitter Google+
Київська бієнале проходитиме у співпраці з українськими та зарубіжними культурними інституціями, і матиме гілки у Європі

Подія поєднає мистецтво та платформи для публічних дискусій. Оганізатори бачать бієнале як продовження ідеї Майдану, майдан культури у міжнародному масштабі. Важливим є питання дискурсу України на міжнародній арені, бо  Україна — це все ще нерозказана історія, навколо неї — багато брехні та пропаганди, а бієнале дає можливість створити свій наратив, свою репрезентацію у міжнародному масштабі. Говоримо з представниками Центру візуальної культури, цьогорічного організатора Київської бієнале «Київська школа» Василем Черепаниним та Лесею Прокопенко про новий відкритий формат події. 

Мистецтво і різного роду знання, воно дає ті інструментарії, які не може дати жодна інша сфера, — переконаний Василь Черепанин.

В свою чергу гостя «Громадської хвилі», Леся Прокопенко говорить про продовження мистецького Майдану.

«У випадку з «Київською школою» у нас з’явилася змога проексперементувати різними варіантами співпраці в Київському полі культури. Ми намагаємося продемонструвати змогу виносити нові формулювання в полі знань, культури, політики, за допомогою інструментів, які надає мистецтво та освітні програми», — говорить вона. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.