Слухати

Льотчиця Надія Савченко дуже потребує підтримки українців, — адвокат Новіков

21 серпня 2014 - 06:49
Facebook Twitter Google+
Ілля Новіков щойно з Москви, а напередодні зустрічався з викраденою українською льотчицею Надією Савченко
Льотчиця Надія Савченко дуже потребує підтримки українців, — адвокат Новіков / Програми на Громадському радіо

новіков 1Ілля Новіков щойно з Москви, а напередодні зустрічався з викраденою українською льотчицею Надією Савченко. Адвокат вважає, що Надія — дуже відверта і смілива людина. Мета адвокатів — домогтися якомога більшої підтримки їхньої підзахисної. Ця підтримка зараз дещо обмежена, бо деякі закордонні політики досі мають сумніви щодо невинуватості Надії. Полоненій потрібний постійний зв’язок з Україною.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко не знає, коли буде наступне засідання суду. За його словами, згідно із російським законодавством, прохання слідчих про продовження арешту моє прийти за сім днів до закінчення арешту. Щоб продовжити арешт, слідчі мають зробити вибірку із кримінальної справи. Строк арешту Надії Савченко закінчується 30 серпня.

«Ми чекаємо, що прохання про продовження арешту опиниться в суді у цю п’ятницю або у понеділок. І наступного тижня буде розгляд», — говорить адвокат.

«Ми не сподіваємось, що рішення буде на користь Надії Савченко. Ми робимо усе не стільки для того, щоб переконати суд, а щоб переконати громадськість у правоті Надії. Це важливо для неї. Надія така людина, що їй не так важливо, чи її тримають під арештом, як важливо, що люди думають про те, що вона робила», — розповів Ілля Новіков.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.