Слухати

Майбутнє спільнот: про що будуть говорити на Фестивалі ідей в Одесі?

10 серпня 2017 - 10:37
Facebook Twitter Google+
З 25 по 27 серпня 2017 року в Одесі очікують більше 1000 учасників зі всієї країни, які будуть спілкуватися про ідеї, що можуть змінити життя людей, міста, країни та навіть світу

10 608 198_10 204 064 542 987 089_292 323 721 984 016 655_o.jpg

Олександр Славський // Світлина із facebook-сторінки Олександра Славського
Олександр Славський
Світлина із facebook-сторінки Олександра Славського

«Я запрошую всіх на ці вихідні до Одеси: все в Україні в ці дні буде відбуватися саме в Одесі. Фестиваль ідей: Майбутнє спільнот — це величезний діалоговий фестиваль, де люди можуть презентувати свої ідеї, обговорити найкращі з них. На цьому фестивалі будуть представлені люди з бізнесу, з системи освіти, з мистецтва, будуть і чиновники, посли.

Вони всі будуть обговорювати майбутнє і те, що в ньому буде відбуватися, як нам реагувати на зміни в дуже різних середовищах, про спільноти та про те, що для них дуже важливо», — говорить голова оргкомітету Фестивалю ідей: Майбутнє спільнот

Він також додав, що на фестивалі будуть дуже цікаві спікери, які виступатимуть одночасно на шести-семи майданчиках по всьому центру Одеси та говоритимуть про дуже різні речі: від історії мистецтв і майбутнього балету до технологій та загроз, що з ними пов’язані, а також про економіку, бізнес, внутрішній туризм, а також освіту:

«Ми залучили всі потужні освітні проекти в Україні, які будуть презентувати. Розказуватимуть, як зміниться система освіти в Україні в найближчий час. Є величезна секція щодо соціального підприємництва, урбанізму, активізму», — говорить Олександр Славський.

Повну версію розмови про фестиваль слухайте в доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.