Слухати

«Межигір'я» в фокусі журналістського розслідування Сергія Андрушка

24 лютого 2015 - 12:06
Facebook Twitter Google+
Ким є новий власник Межигір`я, котре силами парламенту попереднього скликання намагалися повернути в державну власність?
«Межигір’я» в фокусі журналістського розслідування Сергія Андрушка / Програми на Громадському радіо

Сергія АндрушкоМаєток одіозного Януковича, що втік минулого року з країни, залишається об`єктом журналістських розслідувань, але не слідства. Кому належить земля, споруди, майно комплексу? Ким є новий власник Межигір`я, котре силами парламенту попереднього скликання намагалися повернути в державну власність? Хто проводить екскурсії в комплексі, годує тварин та птахів, охороняє майно? Куди йдуть гроші від екскурсій. Про те, чи оголошено підозру особам, котрі фігурували у віднайдених та переданих до Генеральної прокуратури майже знищених документах та про ситуацію з самим Межигір`ям в розмові з гостем Громадської Хвилі. Сподобалася розмова? Підтримай Громадське радіо!  

Межигір’я — символ корупції минулого режиму. Одразу після втечі Януковича парламент показово голосує за повернення резиденції у державну власність.
Журналісти та активісти знаходять поблизу Межигір’я, документи, які хтось намагався знищити, втопивши їх у київському морі — це півтори сотні папок! А там- чорний по білому — як і від кого заходили гроші на господарство януковича — і на що йшли.Дані про хабарі, відмивання грошей, брудні оборудки.


Документи передаються в прокуратуру. Журналісти роблять декілька десятків розслідувань на основі цих дорогоцінних матеріалів.
А що за рік встигли зробити з ними прокурори? Та чому на колишнє помешкання Януковича — Межигір’я досі навіть не накладений арешт?
Програма «СХЕМИ» — спільний проект Радіо Свобода і Першого Національного каналу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.