Слухати

Міліціонер, що відмовився проходити поліграф, звільняється – Солошенко / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

Міліціонер, що відмовився проходити поліграф, звільняється – Солошенко

24 грудня 2015 - 01:36
Facebook Twitter Google+
Голова атестаційної комісії Нацполіції в Києві та Київській області розповіла про вимоги для переатестації міліціонерів

Ірина Солошенко: До Національної поліції ми, громадськість, обираємо за наступними критеріями: мотивація, чесність, бажання щось змінювати. Ми тести дивимося, а потім задаємо питання стосовно корупції в країні. Запитуємо: чому міліцію перетворюють в поліцію?

Не можна просто взяти і відкинути людей, які працювали в міліції. І я хочу, щоб люди відносилися дійсно з повагою до них. Міліція – це такий же зріз суспільства. Коли бачимо, якщо у людини 10 доган, ми розуміємо, що людина працювала.

Андрій Сайчук: Скільки людей проходять атестацію?

Ірина Солошенко: Зможу сказати, коли ми її завершимо. Чому до нас підпадають з меншими балами? Керівництво рекомендує, наприклад , певних працівників на атестацію, тому вони до нас і попадають. Ми даємо різні шанси, адже у нас є різні можливості – не лише людину звільнити, але й повисити. Якщо людина класно здала тести, і має свої пропозиції, то ми рекомендуємо підвищення.

Андрій Сайчук: Є бар’єр, який не пропускає корупціонерів?

Ірина Солошенко: Є, звісно. Ми навіть просимо людей давати факти порушень, щоб ми могли їх перевіряти. Дуже прискіпливо перевіряємо начальство.

Андрій Сайчук: А може бути начальник районного відділку, який не корупціонер
Ірина Солошенко:
В Україні на цей час? Ні. Вони до нас не потрапляють.

Ірина Соломко: Хто розробляв ці тести?

Ірина Солошенко: Це ізраїльські тести. Вони зроблені для поліції. Тести трохи корегуються для фахівців – слідчих і іншим фахам. Але у нас є можливість  послати людину на поліграф, зокрема начальників. Якщо є відмова проходити поліграф, то людина звільняється.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.