Слухати

Ми хочемо мати велику мережу молодих людей, які змінюватимуть нашу країну, - Христина Гаврилишин-Батрух

06 червня 2018 - 10:08
Facebook Twitter Google+
«Молодь змінить Україну» - програма для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду
Ми хочемо мати велику мережу молодих людей, які змінюватимуть нашу країну, - Христина Гаврилишин-Батрух / Програми на Громадському радіо

У студії Громадського радіоХристина Гаврилишин-Батрух, президент «Фонду Родини Богдана Гаврилишина».

Любомир Ференс: Як змінилася програма відтоді, як нею керував ваш батько Богдан Гаврилишин?

Христина Гаврилишин-Батрух: Батько завжди говорив, що хоче створити мережу по всій Україні, щоб не лише декотрі люди з Києва мали можливість вчитися. І от перший такий курс ми почали 3 червня із 150 учасниками. Це активісти з усієї України. Маємо локальні школи в Черкасах, Запоріжжі, Чернігові, Полтаві, Вінниці та в Тернополі. Збирати кандидатів на навчання нам допомагають 500 випускників нашої програми «Молодь змінить Україну». Кращі випускники поїдуть закордон, інших, які матимуть добрі проекти, будемо підтримувати маленькими грантами.

Мета програми — мати велику мережу людей, які змінюватимуть нашу країну. 

Лариса Денисенко: Що це за проекти? Що люди можуть пропонувати і що пропонують зараз?

Христина Гаврилишин-Батрух: Головне, щоб проект продовжував вартості, які пропонують ефективне управління. Ці проекти мають творити демократичну Україну, візію кращого суспільства.

Лариса Денисенко: Що варто робити молоді, аби через 5 років ми бачили більш чітку європейську перспективу для нашої країни?

Христина Гаврилишин-Батрух: Молодь мріє і не бачить кордонів. Старші люди розуміють, що змінити щось не завжди легко, але молодь має амбіції. Вони стараються, часом наївно, але все одно такі думки треба реалізовувати.

Так, є багато проблем і їх треба вирішити, але це вже демократія. Коли відкрито говориться про проблеми в країні, то це вже демократія. 

Повну версію розмови дивіться у доданому відео файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.