Слухати

Ми маємо сили, щоб протистояти провокаціям з боку РФ, - Селезньов

11 серпня 2016 - 21:41
Facebook Twitter Google+
Стало відомо, що до «Чонгара» зі сторони Російської Федерації підігнано установку «Град»
Ми маємо  сили, щоб протистояти провокаціям з боку РФ, - Селезньов / Програми на Громадському радіо

На прямому звязку з програмою «Громадська хвиля» Владислав Селезньов, спікер Генштабу ЗСУ
Андрій Куликов: Зараз активно обговорюють Ваше повідомлення, що до «Чонгара» зі сторони Російської Федерації підігнано установку «Град». Наскільки ця інформація перевірена? 

seleznov.jpg

Владислав Селезньов // «Громадське радіо»
Владислав Селезньов
«Громадське радіо»

Владислав Селезньов: Ця інформація перевірена. Поблизу адміністративного кордону між Херсонською областю та тимчасово окупованого Криму знаходяться наші підрозділи – ми виконуємо завдання, які визначені Президентом України та Верховним головнокомандуючим: приводяться у підвищення бойової готовності військові частини і підрозділи, які виконують завдання в районі адміністративного кордону. Що стосується дій Російської Федерації – вони зухвалі, демонстраційні і провокаційні, тому що, починаючи з сьогоднішнього ранку, а саме з 11-ої години, на окуповану територію Криму (до 2 тис. метрів від пункту пропуску «Чонгар») прибув особовий склад кількістю до 100 осіб на 8-ми одиницях бойових машин піхоти і почали проводити заходи для облаштування опорного пункту. Близько 12:40 вони завершили ці заходи та поїхали; на їх місце приїхав інший підрозділ (до 100 осіб). Ще більш зухвала акція відбувалась в районі пункту пропуску «Каланчак». Там російські військові здійснюють демонстраційні провокаційні дії на відстані від 500 то 1000 метрів від лінії адміністративно-кордонної лінії. Що стосується дій з боку Збройних сил України – ми спостерігаємо за цією ситуацією, під час якої помітили, що в район «Каланчака» прибула 1 одиниця бойової машини БМ-21 «Град» (система залпового вогню). Нині вона стоїть зачихлена, тобто не підготовлена до використання. Ми маємо відповідні плани та сили, щоб ефективно протистояти будь-яким провокаціям з боку Російської Федерації.

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.