Слухати

Ми не чекали такого зухвалого вчинку Держуправління справами, — Заболотна / Програми на Громадському радіо

Ми не чекали такого зухвалого вчинку Держуправління справами, — Заболотна

18 березня 2016 - 08:03
Facebook Twitter Google+
Телефоном розмовляємо з директоркою «Мистецького Арсеналу» Наталею Заболотною. Чому її не влаштовує кадрове рішення Державного управління справами?

Наталя Заболотна: До 13 травня триває мій попередній контракт.

zabolotna_nataliya_2_0_0_0.jpg

Наталя Заболотна //
Наталя Заболотна

Було прийнято прогресивний закон, який вітався культурною спільнотою, місяць тому його підписав президент — про контрактні засади щодо призначення керівників культурних закладів.

«Мистецький Арсенал» має складний статус. Він є національним культурно-мистецьким комплексом і одночасно державним підприємством. Звісно, закон має вищу силу перед постановою Кабміну, адже керівники державних підприємств призначаються постановою Кабінету Міністрів.

Ми не очікували на такий зухвалий вчинок Державного управління справами, на те, що воно проігнорує законодавчий акт вищої інстанції, підписаний президентом.

«Мистецький Арсенал», окрім того, що має складний юридичний статус, є великим будівельним майданчиком. Будівництво ведеться вже 10 років. Я сподівалася, що 2 роки тому ми мали б перерізати стрічку великого музею, великого українського бренду. Але цього не сталося. Арсенал не будується і наша команда, яка тут працює понад 5 років прийняла, фактично, будівельний майданчик, в який не було вкладено грошей на будівництво. Але ми створили своїми акціями, проектами, такий собі музей у свідомості.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.