Слухати

На Хмельниччині виявлено порушення під час виборчої кампанії, — активіст

21 жовтня 2015 - 09:28
Facebook Twitter Google+
Орест Слободян, керівник громадської організації «Люстрація Ярмолинеччини», боєць 7-го батальйону «ДУК», розповідає про численні порушення під час кампанії на місцевих виборах
На Хмельниччині виявлено порушення під час виборчої кампанії, — активіст / Програми на Громадському радіо

Орест Слободян, керівник громадської організації «Люстрація Ярмолинеччини», боєць 7-го батальйону «ДУК», розповідає про численні порушення під час кампанії на місцевих виборах

«Коли йшли на Майдан і добровольцями в АТО, думали, що вдасться вичистити мафію Януковича з країни. А повернулися додому в помісні князівства колишніх регіоналів, які ставлять на виконавчі посади своїх поплічників.

Людей,  які втекли від люстрації, переодягають і представляють в  районах як героїв та будують на них виборчу кампанію у Ярмолинецькому районі Хмельницької області. Фальсифікації, підкупи фіксуються на виборчих дільницях кілька разів на день. Ніхто цим не займається і ми не можемо ні до кого достукатись», — каже він.

«Реакції на це майже немає. Місцеві ЗМІ вирізають будь-яку невигідну інформацію, яка б відкрила людям очі на правду. Так робить, до прикладу, газета «Вперед», яку очолює регіоналка і яка фактично працювала на Януковича», —  додає він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.