Слухати

На концерти приходять мешканці європейських країн і несуть допомогу українським солдатам / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

На концерти приходять мешканці європейських країн і несуть допомогу українським солдатам

09 липня 2015 - 08:32
Facebook Twitter Google+
Співачка, композитор та поет Леся Горова розповідає про свої враження від європейського турне, з якого щойно повернулась

«Ми давали концерти в країнах Центральної Європи. До нас приходили не лише українці, а й інші корінні мешканці цих країн — розповідає Леся. Уявляєте, напередодні мені зателефонував боєць, який разом з трьома побратимами, вирвався з Дебальцевого. Після тієї битви у них не залишилось нічого — навіть форма була обгоріла і розідрана в клапті. Уявляєте, яким було моє здивування, коли на один з концертів звичайний іспанець приніс чотири комплекти форми та інших речей для українських солдат!» - розповіла співачка.

 

 І згадала, як в одній із понад сотні поїздок на фронт, вона потрапила на позиції наших солдат, які буквально вгризлись в мерзлу землю, адже тоді стояв січневий мороз. І там, в армійських бліндажах, я й заколядувала — згадує Леся Горова.

«А потім ми разом співали — це був чудовий концерт! І ще — кинулось у вічі, що у наших солдат, в землянках, на засніженому полі під Луганськом, яке методично обстрілювала ворожа артилерія, постійно працювало українське радіо і жив маленький котик» — розповіла співачка і композитор Леся Горова.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.