Слухати

На кордоні з Польщею заблокованими залишаються три пропускні пункти

04 липня 2016 - 23:36
Facebook Twitter Google+
Що відбувається на пропускних пунктах у зв’язку із призупиненням Польщею малого прикордонного руху? За офіційними повідомленнями, це пов’язано із самітом НАТО у Варшаві та візитом Папи Римського
На кордоні з Польщею заблокованими залишаються три пропускні пункти / Програми на Громадському радіо

Олег Слободян — помічник голови Державної прикордонної служби України — коментує ситуацію, що склалася. 

Тетяна Трощинська: Відомо, що впродовж дня були протести на пунктах пропуску. Чим вони завершилися і яка ситуація зараз?

Олег Слободян: Зранку почергово було заблоковано чотири пропускних пункти на українсько-польському кордоні — «Грушів», «Рава-Руська», «Шегині», «Краківець». Однак пізніше внаслідок роботи з місцевими органами самоврядування, Національною поліцією вдалося досягнути згоди з місцевим населенням стосовно розблокування дороги, що веде до пропуску «Грушів».

Таким чином, нині ситуація принципово не змінилася. Заблокованими залишаються під’їзні шляхи до трьох пунктів пропуску — «Шегині», «Краківець» і «Рава-Руська».

Тетяна Трощинська: Що вам відомо про інцидент стосовно автомобіля польського дипломата, що нібито вїхав у натовп людей?

Олег Слободян: Інцидент, коли автомобіль на польській реєстрації намагався прорватися крізь натовп людей, що блокували автостраду, дійсно був. Але детальніші коментарі, я вважаю, має дати Національна поліція.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.