Слухати

На справу про викрадення й мордування людей під час Євромайдану досі впливають особи з Росії, - Ігор Луценко

15 червня 2018 - 09:05
Facebook Twitter Google+
Ігор Луценко розповідає про перебіг своєї справи
На справу про викрадення й мордування людей під час Євромайдану досі впливають особи з Росії, - Ігор Луценко / Програми на Громадському радіо

На зв’язку зі студією — народний депутат Ігор Луценко.

Дмитро Тузов: Ми говоримо про покарання тих, хто нападав на людей і вбивав людей на вилицях Києва або калічив. У 2014 році вас вивезли, мордували, катували і кинули в лісі. Як зараз розвивається справа? Чи не забули про неї в правоохоронних органах?

Ігор Луценко: На щастя, не забули, особливо коли їм нагадували. Зараз є певний прогрес. Він більше пов’язаний з подіями минулого року, коли затримали ще одного підозрюваного у викраденні мене та нині покійного Вербицького. Уже в цьому році якихось нових подій немає.

Зберігаючи певний оптимізм, я б згадав про те, що Крисіну дали 5 років. Він з тієї ж спільноти. Вони всі прекрасно знали один одного. Те, що врешті-решт ми побачили реальний строк, котрий дав апеляційний суд Крисіну, є надзвичайно великим фактором впливу на всіх тих, хто зараз у статусі підозрюваного очікує передачі своєї справи в суд.

Сергій Стуканов: Чи є люди у високих кабінетах, яким невигідно, щоб ваша справа дійшла до логічного завершення?

Ігор Луценко: Такі люди є. Якби я мав факти причетності, я б конкретно сказав. Але сьогодні є серйозна підтримка, котра іде з Росії, вона вільно сюди потрапляє. Пан Волков, який був затриманий влітку минулого року. До затримання він був вільним розпорядником грошей мафії Януковича. В Україні він отримував гроші з різних бізнесів, був розпорядником коштів футбольного клубу.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.