Слухати

Нам треба виховати нормальних громадян, а не фанатиків, — боєць-історик

01 листопада 2015 - 09:56
Facebook Twitter Google+
Чи цікавляться історією на війні? Чи потрібна нам пропаганда, подібна до російської?
Нам треба виховати нормальних громадян, а не фанатиків, — боєць-історик / Програми на Громадському радіо

«Створити громадський діалог між фаховими істориками і громадськістю і журналістами», — такою є мета проекту проект «Відкрита школа історії». Про сам проект і його реалізацію говорить його автор Михайло Гречухін, історик, боєць 93 ОМБр, голова ГО «Патріотичні ініціативи».

Василь Шандро: Розкажуть, будь ласка, про ваш проект «Відкрита школа історії».

Михайло Гречухін: Проект буде відбуватися з 20-22 листопада в Києві. Сам проект полягає в тому, що зараз існує така ситуація, що багато ЗМІ висвітлюють історію по-різному. Колись вони це роблять через незнання, колись через важко доступність історичних матеріалів. І по регіонам України є багато дискусійних питань. Наприклад, Харків сприймає певні історичні події не так, як Львів чи Київ.

Основна мета нашого проекту — це створити спільний діалог між фаховими істориками та журналістами, громадськістю і всіма тими, хто користується такою інформацією.

Перший етам проект відбуватиметься в семи містах України. Ми будемо проводити триденні сесії-школи, які будуть складатися з лекцій, а на третій день буде воркшоп по обговоренню цих питань. Ми відкриті для всіх і цей проект буде  безкоштовним. Але в першу чергу ми запрошуватимемо тих, кому це справді потрібно: журналістів, блогерів, громадських діячів.

Також буде проведена міні-конференція, куди ми запросимо поляків з Ягелонського університету. І в кожному регіоні також буде проведений круглий стіл по висвітленню подій у кожному регіоні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.