Слухати

Наша ідея - виносити науку на вулиці, - організаторки наукових пікніків

12 вересня 2015 - 10:33
Facebook Twitter Google+
Організаторки проекту «Наукові пікніки» хочуть популяризувати науку в Україні, це допоможе і науковцям також добитися серйознішого ставлення до них як від суспільства, так і від уряду
Наша ідея - виносити  науку на вулиці, - організаторки наукових пікніків / Програми на Громадському радіо

«Ой, ну це ж не серйозно», — такі слова від науковців часто чують ініціаторки проекту «Наукові пікніки» Ксенія Семенова, Анна Возняк та Анастасія Шелевицька. Проте знаходиться багатовчених, що відгукуються на пропозицію взяти участь у цих заходах.

«Чому для популяризації науки ми обрали пікники? Тому що такий відкритий формат дозволяє залучити і тих, хто цілеспрямовано йде на такі заходи, і тих, хто випадково проходив повз, а побачив і зацікавився наукою», — розповідає Ксенія Семенова.

«Популяризація науки потрібна і самим науковцям. Треба створити ажіотаж у суспільстві навколо науки. Тоді буде краще ставлення із від влади до науки, до фінансування наукових проектів», — говорить Анна Возняк.

12 вересня – науковий пікнік у парку Шевченка у Києві. 18 наукових команд представлять свої досягнення. Будуть вчені, що займаються роботами, медицино, рослинами.

Далі наукові пікніки пройдуть у вересні: 19 -  у  Кривому Розі, 20  – Дніпропетровськ, 24 – Тернопіль, 25 —  Дубно, 26 – Луцьк.

У жовтні: 3 – Одеса, 4- Вінниця, 10 – Львів.

Більше інформації на сторінці «Наукові пікніки» у фейсбуці

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.