Слухати

Наша війна з Росією — це війна культур

20 вересня 2015 - 09:30
Facebook Twitter Google+
Ідеологи «Громадське. Культура» Сергій Кейн і Юліана Сліпченко про свій новий проект на Громадському
Наша війна з Росією — це війна культур / Програми на Громадському радіо

Андрій Сайчук: Культура завжди десь на останньому місці і зараз багато хто вважає, що культура є не на часі. Чому зараз і чим ви будете відрізнятися від інших? Яка ваша концепція?

Сергій Кейн: Проблема більшості ЗМІ в тому, що культура там на останньому місці. Але навіть війна в нас — це війна культур. Війна «руского міра» і європейської культури. Ті, хто ставить культуру на останнє місце, вже програв у цій війні. А щодо нашої концепції, то ми з Юліаною молодші за тих, хто займається культурою на інших проектах, тому у нас свіжіший погляд.

Юліана Сліпченко: Громадське культура — це ще й відкрита платформа. Ми не конкуренти медіа, які займаються культурою, ми готові ділитися контентом або брати, поширювати якісний контент від інших. Щодо нашої аудиторії — хочемо через масові речі показувати артхауз.

Анастасія Багаліка: Де ви будете локалізуватися: тільки у столиці чи регіонах теж?

Сергій Кейн: Ми точно не хочемо концентруватися на столиці. Будемо розповідати про локальні події. В кожному регіоні є люди, які готові робити матеріали для нас. Ми максимально працюємо з регіонами.

Андрій Сайчук: Чи готові ви співпрацювати з іншими каналами?

Юліана Сліпченко: Ми готові ділитися контентом для Першого Національного і виходити на загальнонаціональну аудиторію. Питання чи готовий до того Перший Національний і Зураб Аласанія. Але треба не чекати коли будуть сприятливі закони, суспільне мовлення і тд. Треба щось робити. Ми починали — три людини — з музичного інтернет-журнала Комма. І якщо ви готові створювати культурний проект — робіть це, не чекайте кращих часів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.