Слухати

Навколо донецького аеропорту апокаліптична картина: людей там майже не залишилося — Дмитро Тузов

18 лютого 2015 - 11:54
Facebook Twitter Google+
У студії «Громадської хвилі» говоримо про ситуацію навколо Дебальцевого. Андрій Куликов розповідає подробиці вечірнього брифінгу речника АТО Андрія Лисенка
Навколо донецького аеропорту апокаліптична картина: людей там майже не залишилося — Дмитро Тузов / Програми на Громадському радіо

У студії «Громадської хвилі» говоримо про ситуацію навколо Дебальцевого. Андрій Куликов розповідає подробиці вечірнього брифінгу речника АТО Андрія Лисенка: терористи захопили частину Дебальцевого, тривають вуличні бої.

За словами речника АТО, ситуація в районі Дебальцевого є надзвичайно складною і змінюється практично щогодини: «Терористи не дотримуються режиму припинення вогню, цілодобово обстрілюють місто та околиці, здійснюють диверсійно-терористичні акти, штурмуюють позиції сил АТО, обстрілюють місто та прилеглі села».

Наш колега Дмитро Тузов телефоном повідомляє, яка ситуація поблизу донецького аеропорту. Юрій Луканов з Маріуполя розповідає про проблеми людей похилого віку, які не можуть покинути зону бойових дій через стан здоров’я.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.