Слухати

Недопустимо, щоб наші «інформаційні війська» походили на російську пропаганду, — Тарас Пастух

04 березня 2015 - 11:50
Facebook Twitter Google+
Тарас Пастух до обрання народним депутатом Верховної Ради служив у 128-ій бригаді під Дебальцево
Недопустимо, щоб наші «інформаційні війська» походили на російську пропаганду, — Тарас Пастух / Програми на Громадському радіо

Тарас Пастух до обрання народним депутатом Верховної Ради служив у 128-ій бригаді під Дебальцево. При першій же нагоді їздив до побратимів, тому мав найточнішу інформацію про реальний стан справ на цьому рубежі. За місяць до оточення українських підрозділів у Дебальцево, Тарас Пастух публічно попереджав про неминучий котел, якщо негайно не укріпляти лінію оборони, або відводити війська із незахищених позицій.

«Висновків у Генштабі після Іловайську не зробили. Повторилися ті самі помилки і під Дебальцево. І найстрашніше, що проблеми як у Дебальцево (загрозу оточення) відчувають бійці по всій лінії фронта», — каже Тарас Пастух. «З Дебальцево більшість бійців виходили пішки, бо наказ про відхід був відданий за пару годин до відходу.

Тарас ПастухЗа такий короткий час неможливо підготувати техніку до вивезення. Якби наказ про відхід головнокомандувач віддав за тиждень, техніку можна було би вберегти». «Волонтери показали кожному бійцю, що з ними вся Україна». «Результатів діяльності новоствореного міністерства інформаційної політики на фронті не видно.  У мене є застереження щодо того, аби «інформаційні війська», ініційовані мін інформполітики, не стали відзеркалення російських пропагандистських ЗМІ».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.