Слухати

Новорічна ніч на Подолі в Києві: шопінг, дискотека та джаз

26 грудня 2015 - 03:49
Facebook Twitter Google+
Михайло Крупієвський, режисер, співзасновник фестивалю «Наше Різдво» розповідає про акцію «Казки Старого Подолу»,
Новорічна ніч на Подолі в Києві: шопінг, дискотека та джаз / Програми на Громадському радіо

krupiyevskyy_myhaylo.jpg

Михайло Крупієвський  / Громадське радіо
Михайло Крупієвський
Громадське радіо

Акція «Казки Старого Подолу» триватиме з 25 грудня по 10 січня на Контрактовій площі у Києві і яку організовує фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»

Михайло Крупієвський: Мене запросила Юлія Савоськіна та фестиваль «Made in Ukraine» — дуже винахідливі люди, які роблять цікаві речі. І поєднання того, що роблять вони, і що роблю я — це дуже цікавий механізм, який має бути прикладом того, як повинні працювати фестивалі і комерція. Саме завдяки «Made in Ukraine» цього року в Україні відбувається фестиваль «Наше Різдво».

Тетяна Трощинська: Це унікальна співпраця для України, так?

Михайло Крупієвський: Так, тому що фестиваль відбувається не за рахунок держави, а за гроші людей, які продають свої вироби на Контрактовій площі в рамках фестивалю «Made in Ukraine».

Тетяна Трощинська: Що можна побачити, кого послухати?

Михайло Крупієвський: 31 січня о 23:00 я починаю новорічну програму — це буде відео вистава, в якій прийматимуть участь артисти, балети і т.д.. Там будуть розташовані три величезні екрани, на які я буду транслювати змонтоване відео. Навіть не знаю, що це буде за жанр, тому що кожен день, коли я створюю це відео, то додається щось нове. Тому розбирати це будуть вже кінокритики, яких я запрошую, думаю їм буде це цікаво.

Тетяна Трощинська: Можете описати словами, що це буде за відео?

Михайло Крупієвський: Я роблю абсолютно асоціативні речі. Мені цікаво, в якому стані людина в нашій країні повинна зустрічати Новий рік. Я хотів би за цю годину до Нового року показати дуже багато речей: музику, відеоряд. Це будуть мої власні асоціації зі світом.

Там буде звучати музика 50-х, 60-х років, також музика з «Шербурзьких зонтиків» і українська сучасна музика. Тобто палітра буде дуже різноманітною. З цього всього я зроблю такий собі мікс: по 15-20 секунд кожної мелодії і це я буду візуалізувати. Це буде така суцільна асоціація.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.