Слухати

Новий сервіс з надання допомоги у припиненні куріння приймає півсотні дзвінків на день

27 червня 2017 - 10:02
Facebook Twitter Google+
Вже тиждень працює безкоштовна національна лінія допомоги у припиненні тютюнопаління. Розповідає Отто Стойка, головний лікар Київського міського Центру здоров’я
Новий сервіс з надання допомоги у припиненні куріння приймає півсотні дзвінків на день / Програми на Громадському радіо

Зокрема, на ресурсі можна пройти тестування: на готовність кинути курити, на фізичну залежність від нікотину, на причини залежності від куріння. Зареєструвавшись, можна отримати безкоштовну консультацію.

«За вихідні на нашій лінії з допомоги у припиненні тютюнокуріння було 800 пропущених викликів», —  говорить Отто Стойка. Номер «гарячої лінії» —   0-800-50-55-60, працює вона з понеділка по п’ятницю (9:00-15:00).

Метод допомоги відмови від куріння з допомогою консультантів-порадників науково доведений, говорить головний лікар Київського міського Центру здоров’я:

«Це не чиясь вигадка, а науково доведений факт, що такий метод підвищує рівень відмови від куріння. Найкращий показник тут в Таїланді, де національна лінія дуже потужна, а рівень відмови від куріння 20% серед тих курців, які подзвонили на лінію».

Також Отто Стойка додає, що основна мета консультанта — не змусити і переконати, а допомогти людині сформувати потребу кинути курити.

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.