Слухати

Очікуємо від нового Кабміну зниження тарифів у травні, — Андрій Шинькович

15 квітня 2016 - 09:28
Facebook Twitter Google+
Найкращий показник судової реформи сьогодні — це коли людина прийде в суд і відстоїть справедливість; коли вдвічі цього року підвищать пенсію та зарплату бюджетників, — говорить нардеп
Очікуємо від нового Кабміну зниження тарифів у травні, — Андрій Шинькович / Програми на Громадському радіо

Телефоном з’ясовуємо, як оцінює народний депутат від «БПП» Андрій Шинькович новий Кабмін, питання також ставлять гості ефіру Віталій Кулик та Роман Романюк.

Анастасія Багаліка: Як ви оцінюєте новообраний Кабмін?

18.00andrey_shynkovych.jpg

Андрей Шинькович //
Андрей Шинькович

Андрій Шинькович: На мою думку, він буде більш дієвий. В ньому нема іноземців, відірваних від життя; більшість є фахівцями з достатнім рівнем професіоналізму по галузях. Цьому Кабміну коаліція довіряє більше, ніж попередньому уряду Яценюка «на старті». Тоді не було часу. Буквально за добу-півтори тоді ми зустрілися з міністрами, поговорили і отримали «кота в мішку». Отримали Квіташвілі в охороні здоров’я, отримали Айвараса Абромавичуса, головним завданням якого було підготувати наші рентабельні підприємства на приватизацію для іноземних компаній.

Анастасія Багаліка: Ви незадоволені діяльністю Айвараса Абромавичуса?

Андрій Шинькович: Звичайно ні. Абромавичус, Яресько — представники МВФ в Україні, а не ті, хто апелювали до Фонду, захищаючи інтереси України.

Роман Романюк: А ви знаєте, що у програмі «2020», яку реалізує Порошенко і яку підтримувала ваша фракція, написано, що більшість держпідприємств мають бути продані, приватизовані? Ви якось узгоджуєте позиції з Петром Олексійовичем?

Андрій Шинькович: Передати держпідприємства у приватну власність і продавати інтереси країни — це не одне й те саме. Питання стоїть по-іншому. Стоїть питання виконання і коаліційної угоди. Новий уряд напрацює план і реально його презентує, там будуть реперні точки по показниках. Найкращий показник судової реформи сьогодні — це коли людина прийде в суд і відстоїть справедливість; коли вдвічі цього року підвищать пенсію та зарплату бюджетників; коли в травні будуть обґрунтовано знижені тарифи.

Віталій Кулик: А кому продавати українські підприємства, не українським олігархам?

Андрій Шинькович: Має бути прозорий конкурс і державне регулювання. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.