Слухати

Одним з ворогів Мосійчука в Україні був Льовочкін, — нардеп Дмитро Лінько

27 жовтня 2017 - 10:02
Facebook Twitter Google+
25 жовтня, внаслідок вибуху у Києві було поранено нардепа «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука, окрім нього є загиблі та поранені. Ймовірні версії події обговорюємо з нардепом Дмитром Ліньком

linko.jpg

Дмитро Лінько // Громадське радіо
Дмитро Лінько
Громадське радіо

Гість ефіру — Дмитро Лінько, член депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка. Він розповів, що думають колеги Ігоря Мосійчука про вибух 25 жовтня у Києві.

Дмитро Лінько: Ми схиляємось до кількох версій. Одна з них, і це може довести тільки слідство – це зв’язки з Рамзаном Кадировим. Дві основні версії, які ми розглядаємо – це ворожі спецслужби, і внутрішні вороги, внутрішньополітичні опоненти, які б могли бути зацікавлені в ліквідації Ігоря Мосійчука.

Любомир Ференс: Руслан Кушнір, який був співробітником полку особливого призначення Національної поліції України, це колишній «Беркутівець», був біля Ігоря Мосійчука більше місяця. Він перебував біля Ігоря Мосійчука в рамках кримінального провадження. Можете сказати, що це за кримінальне провадження?

Дмитро Лінько: Ні, не можу сказати. Знаю, що на законних підставах охороняв Ігоря Мосійчука. Погрози життю Ігоря були, починаючи з 2014 року, коли почалася війна… Щодо інших колег та членів партії – були час від часу такі погрози. Близько місяця тому, після того, як ми почали проводити з Мосійчуком та іншими колегами розслідування по одному з напівкримінальних бізнесів, пов’язаних з РФ, нам почали дзвонити і погрожувати певні люди – це з останнього, але ми різні версії зараз розглядаємо. У цьому могли бути зацікавлені певні політики, які є прямими агентами Кремля в Україні. і мають тісні зв’язки з РФ.

Любомир Ференс: Чи були особисті вороги в пана Ігоря Мосійчука в Україні, якщо так, то хто вони?

Дмитро Лінько: Я можу назвати прізвища тих людей, які були ворогами – пан Льовочкін. За заявою Ігоря Мосійчука проти нього порушено кримінальну справу, але я можу продовжити список. Я вже згадував про наше останнє розслідування щодо незаконних будівництв в Одесі Ківана-Маркова, і ще багато інших, хто б міг бути ворогами.

Читайте також: Я ставлю на перший план «економічну» версію вибуху, — екс-керівник слідчого управління СБУ Василь Вовк

Любомир Ференс: Як це, народні депутати розслідували? Що ви маєте на увазі?

Дмитро Лінько: Ми написали цілий ряд звернень, і після цього мені, Ігорю та іншим нашим партійцям почали дзвонити і погрожувати – що не потрібно цим займатися, що у нас будуть проблеми і так далі.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.  

Читайте також: Останнім часом окремим нардепам і, зокрема, Ігорю Мосійчуку, надходили погрози, — Лінько

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.