Слухати

«Одними піснями країну не сформуєш», - лідер гурту «Тінь сонця» / Програми на Громадському радіо
Фото «Громадського радіо» / Скачати зображення

«Одними піснями країну не сформуєш», - лідер гурту «Тінь сонця»

07 листопада 2015 - 04:43
Facebook Twitter Google+
"Нашій країні треба шукати щось спільне", - вважає лідер гурту«Тінь сонця» Сергій Василюк

Василь Шандро: Буваючи на різних заходах, ви бачите який музичний матеріал ми маємо?

Сергій Василюк: Дуже багато є патріотичної музики… Але якщо говорити про підкріплення виступів політиків музикою, то одними піснями країну не врятуєш, промовами тим більше.

Василь Шандро: Хто ваш слухач?

Сергій Василюк: В нас симбіоз хеві-металу та народної мелодики. Ми взагалі народні пісні фактично не перероблюємо. Нам довго говорили, що ми маємо неформатну, несучасну музику. Але ми щось принесли своє. В цілому, я нашу музику впізнаю за енергетичним посилом.

Василь Шандро: Кажуть, що після Революції гідності кількість російськомовного продукту в ефірах збільшилась… Можливо ви знаєте причини цього?

Сергій Василюк: Нашим людям, на жаль, не принципово якою мовою слухати. В Европі є три народи в яких є проблеми з рідною мовою – українці, ірландці і білоруси. Багато хто вважає, що для того, щоб Україна була єдиною, треба переходити на російську. Мене це так тішить: ми різні, але ми одна країна. Але ж це абсурд. Треба шукати щось спільне.

Співак в ефірі заспівав нову пісню «Слобожанський рок-н-рол» українською, яка присвячена Східній Україні, а також пісню про Одесу.

Василюк також анонсував концерт гурту в м.Конотоп 21-го листопада.

Повний варіант розмови слухайте в звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.