Слухати

«Олігарх» — перший український етномюзикл / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Олігарх» — перший український етномюзикл

У Києві відбудеться прем’єра мюзикла «Олігарх». В основі сюжету — реальна історія кохання українського олігарха до артистки мюзик-холу. Про мюзикл розповіли його творці

svyatoslav_kondratyev.jpg

Святослав Кондратьєв
Святослав Кондратьєв
«Громадське радіо»

За словами Святослава Кондратьєва, автора ідеї і продюсера, мюзикл поєднує український соціальний підтекст і українські народні пісні в сучасному аранжуванні, виконані на класичних та народних інструментах. Його творці кажуть, що давно хотіли створити шоу світового рівня. У мюзиклі немає гострих соціальних проблем, тому що їх, на думку вокалістки Людмили Шорошевої, достатньо у житті.

Над проектом колектив працює більше трьох місяців, а матеріал для нього збирали близько півтора року. У мюзиклі задіяні більше 35 музикантів, вокалістів, оркестр та балет. Головні ролі зіграють молоді талановиті митці, учасники таких шоу, як «Х-Фактор», «Голос країни» та «Україна має талант».

y.jpg

Людмила Шорошева
Людмила Шорошева
«Громадське радіо»

Головні ролі зіграють соліст Національного Президентського оркестру Олександр Форкушак, учасниця шоу «Х-Фактор» Марта Адамчук, учасник першого сезону «Голос країни» Олексій Мартиненко, вокалістка і фіналістка шоу «Х-Фактор» Дар’я Ковтун.

Особливу роль у мюзиклі відведено балету. Авторські постановки хореографа Христини Шишкарьової у виконанні «Totem Dance Group» відтворюють повноцінну картину мюзиклу.

Прем’єра відбудеться 12 грудня у залі Національного політехнічного університету «Київський політехнічний інститут».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.