Слухати

Перші 100 днів роботи уряду та парламенту

Говоримо про перші 100 днів роботи уряду: коментують політолог Олексій Гарань, журналістка "Української правди" Марія Жартовська, Андрій Марусев («Реанімаційний пакет реформ»), Дмитро Кулеба (МЗС)
Перші 100 днів роботи уряду та парламенту / Програми на Громадському радіо

Говоримо про перші 100 днів роботи уряду: коментують політолог Олексій Гарань, журналістка «Української правди» Марія Жартовська, Андрій Марусев («Реанімаційний пакет реформ»), згодом до розмови долучиться Дмитро Кулеба (Посол із особливих доручень МЗС). У студії працюють Анастасія Багаліка та Ірина Славінська.  

«Ми отримали реальний коаліційний уряд. Це передбачає складний механізм узгоджень і компромісів.Найбільша удача полягає в тому, що не завалилося те, що могло завалитися. Друга удача полягає в тому, що ми отримали перший транш від МВФ. Але реформи просуваються повільно», – Олексій Гарань.

«За час, який працює Яценюк, можна було зробити більше реформ. І причина не тільки у війні з Росією. Причина в тому, що уряд іде на поступки олігархам. Проблема в тому, що відбувся перерозподіл впливу від одних олігархів до інших», – Марія Жартовська.

Також Марія Жартовська в ефірі «Громадської хвилі» розповіла, що закриті партійні дослідження свідчать про те, що особистий рейтинг Яценюка, якби вибори відбулися вже завтра, складав би 4.4 %, а рейтинг його партії — 5,3 %. 

«Ці перші 100 днів – це були 100 днів до першого траншу», – Андрій Марусев.

«Мене часто запитують про корупцію — існує кліше, що Україна є корумпована країна. Але це не головне. Головне те, що наші партнери хочуть бачити динаміку. Якщо ми не подолаємо корупцію, то України як держави не існуватиме», – Дмитро Кулеба.

Також Дмитро Кулеба прокоментував новину про те, що до Надії Савченко допустили українських лікарів: «Те, що українські лікарі змогли побачитися з Надією Савченко, – це революційна новина. Справи Надії Савченко, Олега Сенцова та інших в’язнів об’єднує свавілля російської влади проти них».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.