Слухати

Після підриву мосту Запоріжжя теж стало зоною АТО

21 січня 2015 - 10:55
Facebook Twitter Google+
Міст насправді було підірвано, тому що вибух вже кваліфіковано, як теракт, про це повідомив радник міністра МВС Зорян Шкіряк
Після підриву мосту Запоріжжя теж стало зоною АТО / Програми на Громадському радіо

поезд в Запорожье 2Подробиці терористичного акту на залізниці у Запорізький області — журналіст Громадського телебачення Запоріжжя Максим Щербина (телефоном). Сподобалася розмова? — Підтримай Громадське радіо! 

-          Міст насправді було підірвано, тому що вибух вже кваліфіковано, як теракт, про це повідомив радник міністра МВС Зорян Шкіряк. «Вибух стався в с. Кузнецівка Запорізької області, саме в момент, коли на ньому знаходився потяг, в результаті чого зійшло з рейок 13 вагонів, які були завантажені вугіллям та залізною рудою», — розповів прокурор запорізької області Олександр Шацький, який знаходився там.

Деякі ЗМІ розповсюджують інформацію, що є двоє постраждалих – місцева жителька, яка отримала поранення осколками та машиніст потягу, проте офіційного підтвердження цієї інформації немає. Лунає також інформація, що вибух був досить потужний і постраждали житлові будинки, що знаходились поруч. Наразі маємо заяву радника голови СБУ Маркіяна Лубківського про те, що диверсійна група, яка підірвала міст, вже встановлена і зараз йде операція по затриманню і знищенню диверсантів.

-          Чи відомо де ця операція відбувається?

-          Так. Після цього випадку відбувається антитерористична операція по Запорізькій області. Зона АТО від сьогоднішнього дня поширена на Запоріжжя. Не знаю чи це триватиме, поки не спіймають диверсантів чи і надалі, але на разі Запоріжжя є зоною АТО.

Максим Щербина з Запоріжжя спеціально для Громадського радіо

unnamed

Фото: https://twitter.com/homadskezp

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.