Покалічені бійці, з якими я розмовляла, — оптимісти, — авторка фотопроекту

07 жовтня 2015 - 07:33
Facebook Twitter Google+
Вікторія Ясинська, журналістка, авторка фотопроекту «Портрет солдата», який здійснила в зоні АТО, впродовж року проводила розмови з українськими бійцями

Вона каже, що ці фото говорять більше, аніж  будь-які слова, адже ілюструють також низку соціальних та психологічних проблем, які з’явились перед бійцями у зоні АТО

Багато українських солдат  журналістка фотографувала у госпіталях, деяких на фронті, а деяких просто посеред населених пунктів. «Це люди, які надихають продовжувати щось робити. Бійці, з якими я розмовляла, налаштовані оптимістично», — каже авторка проекту. Вона каже, що «якщо в Україні війна і ти торкаєшся теми солдат, поїхати в зону АТО необхідно. По-іншому — не зрозумієш. Треба все робити по-справжньому».

Виставка портретів було відкрито влітку у Києві, зараз вона «мандрує» Сполученими Штатами Америки, а потім авторка планує повезти її в регіони. «Дуже важливо, аби про наших солдатів-героїв знав весь світ», — наголошує  Вікторія Ясинська.

У  майбутньому авторка запланувала об’єднати усі історії українських бійців з їхніми портретами у книгу. У рамках виставки проводять благодійний збір коштів на реабілітацію військових. Вікторія продовжуватиме свої соціальні проекти з тими бійцями, які після демобілізації, об’єднались у спілки і допомагають одне одному у адаптації до мирного життя.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.