Слухати

Поліція знає, хто побив Федорченка, — активіст

18 червня 2016 - 07:51
Facebook Twitter Google+
Підозрюваного у побитті героя АТО Олександра Федорченка затримали, а після цього відпустили
Поліція знає, хто побив Федорченка, — активіст / Програми на Громадському радіо

Журналіст, активіст Віктор Ткаченко розповідає про ситуацію довкола побиття у Запоріжжі відомого бійця і громадського активіста Олександра Федорченка.

Андрій Гарасим: За що побили активіста?

Віктор Ткаченко: У нас іде війна на фронті, і не менша війна у типу — війна з конвульсіями системи Януковича, з тими корупційними складовими, які народилися за останні 20 років. У Запоріжжі відбувалася акція героїв АТО проти прокуратури, яка покриває злочинність.

Воїни і ветерани АТО таким чином висловлювали протест проти дій прокуратури, пов’язані із справами про побиття учасників запорізького Майдану, побиттям воїнів АТО, які проїжджали через Запоріжжя.

Пікет відбувався біля ОДА — збір підписів у наметі, мирна акція. На початку акції були провокації, були звернення до правоохоронних органів про убезпечення ситуації.

Олександра Федорченка побила якась людина, яку знає поліція. Його затримали, а потім відпустили. Олександр перебуває в реанімації. Із червня 2014 року Олександр був добровольцем АТО. Він був в Ілловайському оточенні.

Правоохоронні органи заявили про своє прагматичне неупереджене ставлення, сказали, що вони знають, хто це зробив.

Дмитро Тузов: У якому стані Олександр Федорченко зараз?

Віктор Ткаченко: Медична допомога сприяє одужанню, він вже потрохи може рухатися.

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.