Слухати

Померти на сцені — це дуже красива смерть для музиканта, — Коган про Івана Денисенка

07 серпня 2017 - 12:31
Facebook Twitter Google+
«Він був дуже сценічний і дуже чесний, а виконавець блюзу не може бути іншим», — говорить Олексій Коган
Померти на сцені — це дуже красива смерть для музиканта, — Коган про Івана Денисенка / Програми на Громадському радіо

Про блюзмена розповідає музикант та радіоведучий Олексій Коган.

Олексій Коган: Я Івана назавжди запам’ятаю людиною, закоханою в музику, в блюз, в людей, які відповідали йому такою ж любов’ю. Він дуже щирий. Його фізичні вади не заважали йому залишатися дуже великим і дуже добрим. Він зі своєю хворобою прожив досить довге життя, але мені здається, що воно було дуже яскравим. Якщо говорити про музикантів, то померти на сцені — це дуже красива смерть (вибачте!).

Мені було дуже приємно, що його мати, як з’ясувалося, записувала на касети мої радіопрограми про блюз. Одного разу ми з ним говорили півгодини. Ми не були друзями, але знали про існування один одного. Я дуже цінував його. Я його буду пам’ятати як людину, яка на концерті перетворювалася на зовсім іншу. Його дуже любили. Він був дуже сценічний і дуже чесний, а виконавець блюзу не може бути іншим.

Я прокинувся в дуже поганому настрої, коли дізнався, що Іван уже грає в оркестрі пана Господа Бога. Це людина, для якої завжди знайдеться місце в небесному оркестрі, за яким завжди залишатиметься місце на цій землі.

Це був перший приклад, коли на фестиваль європейського рівня в Естонії були запрошені українські музиканти. Я думаю, є багато людей, які будуть згадувати його.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Читайте також: У соцмережах діляться спогадами про блюзмена Івана Денисенка, що раптово помер на гастролях

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.