Слухати

Посада очільника митниці не вимагає спецзнань, це політична посада, - Юлія Марушевська

17 жовтня 2015 - 09:29
Facebook Twitter Google+
Нова очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська, яку представив президент Петро Порошенко, у телефонному коментарі каже, що хоче перетворити митницю в Одесі на сервісний центр для бізнесу
Посада очільника митниці не вимагає спецзнань, це політична посада, - Юлія Марушевська / Програми на Громадському радіо

de4bedea055dab0e9b4faa8c82fc4cdb_1 445 016 814_extra_large_0.jpeg

Юлія Марушевська
Юлія Марушевська
Фото: president.gov.ua

«Ця посада не вимагає спеціальних чи юридичних знань, – вважає вона. — Достатньо політичної волі».  Вона називає своє призначення надскладним викликом і каже, що розраховує на підтримку голови Державної фіскальної служби.

«У нас є вже чітко сформульовані цілі – це перетворити митницю на сервіс для бізнесу. І вже є продумані конкретні кроки. По-перше, у нас є вже розроблені законопроекти, які нам будуть потрібні для того, щоб митниця була більш комфортною, прозорою, простішою для людей. І завдання, яке ми ставимо перед собою – це через 4 місяці відкрити нову зону митного контролю, яка так само передбачає залучення нових кадрів, і скорочення митних процедур», — сказала вона.

Також Юлія Марушевська додала, що має конкретну ціль і завдання, а тому впевнена, що ця посада для неї посильна.

«Це рішення викликає резонанс, тому що таких призначень в Україні не багато, але я цілком свідома тієї відповідальності, яку я беру на себе. Вже 3 місяці я пропрацювала заступником у Міхаеля Саакашвілі і я відчула, як це все непросто, але в той же час вже є результати. Я розумію, що ця посада не є такою, яка вимагає глибоких юридичних чи технічних знань. У мене є конкретна ціль і термін, і я розумію, що це питання політичної волі. Ми маємо розуміти, що це політична посада», – додала вона.

Юлію Марушевську було призначено керівницею Одеської митниці 16 жовтня 2015 року.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.