Слухати

Прем’єра кліпу «Чуєш, брате» від гурту «Janis і Я» на Громадському радіо (ВІДЕО)

10 лютого 2018 - 12:20
Facebook Twitter Google+
У студії солістка гурту та журналістка Євгенія Гончарук розповіла про зйомки кліпу та про те, як відчути силу свого голосу
Прем’єра кліпу «Чуєш, брате» від гурту «Janis і Я» на Громадському радіо (ВІДЕО) / Програми на Громадському радіо

Гурт «Janis і Я» презентував пісню «Чуєш, брате» ще наприкінці літа, а нещодавно порадував кліпом на неї.

«Ми презентували пісню в серпні, трохи завдяки поштовху в спину від Андрія Куликова, який стежить за всім, що відбувається в молодій українській музиці. Він казав: «Коли-коли?». Подекуди штовхали в спину мене, я – звукорежисера, який казав: «Ось-ось, я повернусь зі свого чергового відрядження і доберуся, зловлю натхнення». Казав: «Я хочу там ще трошки додати магії».

У цій пісні все дуже просто, говорить Євгенія: всього-на-всього справжні клавіші, справжній рояль і вокал, а також трішки магії від звукорежисера.

«Мені здається, режисерці кліпу вдалося потім зловити цю магію в деяких моментах. Попри образи та кадри, які можна побачити, є фраза з тексту. Приміром, «Страху немає» – фарба, яка просто розбризкується і розтікається, і десь резонує з тими електричними звуками, які є в пісні».

Поговорили також і про те, як це — журналістці, яка працює на радіо, відчути силу свого голосу та зрозуміти, що хочеш співати:

«Все, що стосується роботи з голосом, відбувалось дуже природно. Я взагалі років у 13 потрапила в дитячий великий хор при Українському радіо, потім якось у моєму оточенні з’явились музиканти, які говорили: «Може, ти й текст спроможешся написати, а не тільки просто співати чужі пісні».

Євгенія також розповіла, що для неї важливо, щоб за тим, що вона вкладає у пісню, кожен міг відчитати щось своє.  

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі та дивіться кліп на пісню «Чуєш, брате».  


Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.