Слухати

Не треба недооцінювати Мілоша Земана, — авторка фільму «Чеські друзі Кремля»

11 жовтня 2017 - 11:59
Facebook Twitter Google+
Президент Чеської Республіки пропонує заплатити Україні за Крим для легалізації анексії. Детально про Мілоша Земана Громадському радіо розповіла випусковий редактор BBC.ua Ольга Мальчевська

olga_malchevska.jpg

Ольга Мальчевська // Громадське радіо
Ольга Мальчевська
Громадське радіо

Гостя ефіру — випусковий редактор BBC.ua Ольга Мальчевська, авторка фільму «Чеські друзі Кремля». Обговорюємо заяву Президента Чеської Республіки Мілоша Земана про Крим: 

«Мілош Земан сказав, що тема Криму – вирішена, тому про неї варто говорити у напрямку договорів про компенсацію. Українська сторона досить сильно розкритикувала цю заяву, так само як і Чехія. Представник Чехії в Європарламенті назвав це плювком в обличчя тим українцям, які боронили свою землю», – сказала Ольга Мальчевська.

Вона також розповіла трохи деталей про особистість Президента Чеської Республіки Мілоша Земана:

«Не варто недооцінювати інтелект пана Земана, тому що багато хто в медіа намагається показати його таким недалеким, зробити з нього клоуна. Я б не сказала, що він таким є. Це людина високоосвічена і ерудована. Мене, наприклад, вразило його почуття гумору, він дуже харизматичний. Я думаю, що саме через це багато людей в Чехії його підтримує. У ті моменти, коли я намагалася з ним спілкуватися, він завжди вмів зробити так, щоб аудиторія за секунду була його. Він тримає аудиторію, вміє зарядити людей, вміє їх поставити на свій бік, пожартувати з ними, позагравати, і все-таки знайти ключик, і це дуже важливо для політика, таких рис не варто недооцінювати», – сказала Ольга Мальчевська.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.