Слухати

Програмісти збирають «Хакатон» у Києві для допомоги переселенцям з Донбасу

04 лютого 2015 - 12:22
Facebook Twitter Google+
Денис Гурський розповідає про те, хто може взяти участь у Національному "Хакатоні", що відбудеться 7-8 лютого в приміщенні креативного простору “Часопис”
Програмісти збирають «Хакатон» у Києві для допомоги переселенцям з Донбасу / Програми на Громадському радіо

image (3)В студії Громадсько ї хвилі співорганізатор Денис Гурський розповідає про те, хто може взяти участь у Національному «Хакатоні», що відбудеться 7-8 лютого в приміщенні креативного простору “Часопис”. Сьогодні Україна має допомогти майже 500 тисячам осіб, які виїхали з окупованих територій. У переселнців виникає купа проблем прикладного характеру, які треба вирішувати вже. Вони не можуть знайти швидко житло, роботу, садок для дітей, перереєструвати бізнес, оформитися в новий ВНЗ, вирішити проблеми родичів та членів сім’ї тощо.

Програмісти можуть винайти способи допомогти переселенцям знайти допомогу, інтегруватися у нові громади, розпочати нову справу в незнайомому місті. Автор найкращої ідеї ІТ-продукту для переселенців отримає приз у 45 тисяч гривень, участь — безкоштовна. Крім того, організатор покриють дорогу і проживання учасникам з інших регіонів. Для участі у «Хакатоні» потрібно зареєструватися на сайті http://vpo.socialboost.com.ua/ideas/add

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.