Слухати

«Прориву» кордону не було — депутат Дмитро Добродомов

15 вересня 2017 - 10:48
Facebook Twitter Google+
Дмитро Добродомов розповів Громадському радіо що зараз Саакашвілі робить в Україні, а також пояснив думку, чому використовувати термін «прорив кордону» некоректно у ситуації, яка відбулась 10 вересня

На зв’язку з Громадським радіо Дмитро Добродомов, народний депутат України. Він пояснив, чому, на його думку, 10 вересня не було вчинено «прорив кордону» Міхеілом Саакашвілі та політиками, які його підтримували:

«Ніякого прориву кордону не було. Це видно з відповідної заяви МЗС Польщі, про те, що у них не було ніяких проблем, все, що там відбувалося – це внутрішні проблеми України, бо це дійсно відбувалося, наголошую, на території України. Прорив кордону – це коли люди переходять з одного боку кордону на інший. Пройшовши всю процедуру в Польщі, ми опинилася на українській стороні, де генерал прикордонної служби Єгоров нам чітко повідомляє про те, що ця територія пропускного пункту замінована. Що мають робити правоохоронці в разі замінування території? В першу чергу вони мають забезпечити евакуацію цивільного населення. У цьому було відмовлено, не те що забезпечено. Стаття 9 Закону «Про державний кордон України» каже: у випадку виникнення критичних ситуацій, в тому числі замінування кордону, не вважається незаконним перетин кордону, коли люди самостійно покидають небезпечну зону», – сказав він.  

За його словами зараз Міхеіл Саакашвілі звернувся в Міграційну службу, і тому вільно перебуває в Україні.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.