Слухати

Питання безпеки у США відходить на задній план задля політичної вигоди, — Руслан Старовойтенко

12 вересня 2017 - 10:30
Facebook Twitter Google+
Говоримо про ситуацію внутрішньої безпеки США в контексті річниці терактів 11 вересня

starovoytenko.jpg

Руслан Старовойтенко // Громадське радіо
Руслан Старовойтенко
Громадське радіо

У студії Громадського радіо керівник департаменту управління проектами Українського інституту дослідження екстремізму Руслан Старовойтенко.  Він розповів, який конфлікт у питані безпеки існує сьогодні в американському суспільстві:

«Є розділене американське суспільство приблизно на рівні частини: одна частина бажає порядку, бажає посилення безпекових дій, і в тому числі обмежень, в тому числі обмежень демократії, а інша частина хоче більшої свободи і вважає, що обмеження свободи, запровадження якихось нових міграційних політик, ускладнення цих політик обмежує свободу. Це переростає в певні протести всередині суспільства. Американська внутрішня політика не готова до цих змін», – сказав він.

За його словами, різноманітні політичні сили використовують це на свою користь, через що питання безпеки відходить на задній план:  

«Суспільство легко збурюється, легко зібрати десятки тисяч людей під будь-яку подію. Розколюється суспільство, і у цьому небезпека. Також небезпека, що політичні супротивники Трампа це активно використовують. Можна сказати, що єдності немає по одному з питань. Питання безпеки відходить на задній план», – сказав  Руслан Старовойтенко.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.