Слухати

Радикальні сили приходять до влади там, де люди почувають себе нещасливими, — дослідниця

16 вересня 2017 - 12:13
Facebook Twitter Google+
Говоримо з дослідницею Кентського університету Оленою Нізаловою про те, чому окрім ВВП важливо вимірювати добробут населення

Громадське радіо записало інтерв’ю з Оленою Нізаловою, старшою науковою співробітницею Кентського університету. Вона розповіла, чому важливо вимірювати добробут населення:

«У нас економіку досі сприймають як банки, макроекономічні показники і ВВП, але досліднику важливо знати що турбує людей. Ми вивчаємо сім’ї, персональний дохід, віддачу від освіти, як впливають різні речі на здоров’я, як побудована медицина, як організувати, щоб були найвищі показники здоров’я у пацієнтів і так далі. Саме тому важливо мати не лише показник ВВП, а й оцей суб’єктивний показник добробуту, який показує що відбувається з людьми, що дається людям, як вони можуть відчути. От інколи буває так, що дорогу побудували, клініку побудували, а люди все одно почуваються нещасливими, і важливо знати чому це відбувається. У нас Уряд змінюється, Парламент змінюється, і підходить час, коли люди будуть голосувати. Подивіться що сталося у Великій Британії з «Брексітом», що мало не сталося у Франції. На оцих настроях незадоволення, на настроях, що люди почуваються нещасливими, до влади можуть прийти дуже радикальні, від яких потім може бути всім не дуже добре», – сказала Олена Нізалова.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.  

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.