Слухати

Реформаторів в Україні мотивують ідеями, а не грошима, — Влад Грезєв / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

Реформаторів в Україні мотивують ідеями, а не грошима, — Влад Грезєв

30 квітня 2016 - 09:03
Facebook Twitter Google+
Представник платформи Lobby X​ Владислав Грезєв каже, що охочих впроваджувати реформи в Україні достатньо і його команда допомагає їм це робити

Андрій Сайчук: Владиславе, чим займається Lobby X​?

Владислав Грезєв: Допомагаємо з рекрутингом, знаходимо людей на державну службу, рекомендуємо їх для проходження конкурсу. Знаходимо також людей у проектні офіси такі, як, до прикладу, Prozorro. Допомагаємо із кадрами громадським організаціям.  Також маємо комерційний напрямок: працюємо з бізнесом.

Андрій Сайчук: Як знайти хорошого спеціаліста на зарплатню близько 300$?

Владислав Грезєв: Ми більше мотивуємо людей можливістю долучитися до впровадження реформ в Україні, аніж грошима. Тобто питання зарплатні — на другому плані. Я дуже радий, що такі люди є і ми намагаємося консолідувати їх навколо нас.

Щодо нового закону про державну службу є багато протиріч. В принципі, експертне середовище оцінює його позитивно, адже в ньому є реальні зміни, які покращать всі процеси, пов’язані з державною службою. Це, до прикладу, ставка 70%, премія — 30%, хоча раніше було навпаки. Це зменшує тиск керівництва на певні рішення кадрів нижчих ешелонів.

Однак є й інший момент — відтепер процес призначення кадрів може займати довший проміжок часу.

Андрій Сайчук: Який рівень компетентності у людей, які впроваджують реформи?

Владислав Грезєв: Провідні реформи здебільшого впроваджують люди з бізнесу. З інших країн залучають топ-менеджерів.

Андрій Сайчук: Хто ваші найбільші замовники?

Владислав Грезєв: Наразі працюємо з Міністерством економічного розвитку та торгівлі. До цього працювали з Міністерством інфраструктури, з проектним офісом Міністерства оборони.

Андрій Сайчук: Владе, як оцінюєш градус ентузіазму: чи люди ще вірять та хочуть йти на державну службу?

Владислав Грезєв: В розрізі останніх півроку я, в принципі, бачу зростаючу динаміку. Людей, охочих впроваджувати реформи, достатньо і вони шукають можливостей робити це, а ми їм пропонуємо такі можливості.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.