Слухати

Розбитий автомобіль — це спроба залякати кандидатку в мери Івано-Франківська

25 вересня 2015 - 06:30
Facebook Twitter Google+
Сергій Кіраль розповідає про напад на автомобіль доньки Ірини Кулинич, яку «Самопоміч» висунула на посаду міського голови Івано-Франківська і що потрібно робити, щоб уникнути подібного в майбутньому
Розбитий автомобіль — це спроба залякати кандидатку в мери Івано-Франківська / Програми на Громадському радіо

Депутат від «Самопомочі» Сергій Кіраль телефоном повідомив, що в Івано-Франківську бейсбольними бітами розтрощено автомобіль доньки Ірини Кулинич, яку «Самопоміч» висунула на посаду міського голови Івано-Франківська. При цьому депутати від «Самопомочі» вважають, що це напряму пов`язано з виборами. Сергій Кіраль нагадав, що днем раніше була спроба силового захоплення підприємства кандидата в мери Харкова від «Самопомочі». Народний депутат закликав правоохоронні органи виконувати свою роботу. Адже Івано-Франківськ – невелике місто, у якому всі всіх знають. В тому числі, відомі й особи, причетні до кримінальних угруповань. Тож силовики мають з ними працювати, пояснюючи, що спроби силовими методами та залякуванням впливати на вибори, закінчаться кримінальними провадженнями та відповідним покаранням – каже народний депутат Сергій Кіраль.

Дмитро Тузов: Що, на вашу думку, має зробити влада, щоб ці вибори відбулися більш-менш коректно?

Сергій Кіраль: По-перше, в інтересах самої влади. Потрібно надати чіткі інструкції органам міліції і службам безпеки, що вони займалися не стільки реакцією на ті чи інші події, а не забувати те, що їх основна задача — це превентивні заходи.

До того ж, ми всі розуміємо, що Івано-Франківськ — не велике місто, де всі однин одного знають. І органи міліції володіють інформацію, хто представляє ті чи інші угрупування. Просто потрібно з ними працювати, проводити бесіди. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.