Розслідування катастрофи Україною мало відбуватись активніше і професійніше - Микола Маломуж

18 липня 2015 - 07:35
Facebook Twitter Google+
Рівно рік тому біля Тореза на Донеччині сталася катастрофа рейсового пасажирського літака компанії Malaysia Airlines, внаслідок якої загинули 298 осіб - всі пасажири та екіпаж .

 За даними звіту нідерландських експертів, які протягом року розслідували катастрофу, літак був збитий російською ракетою з території, контрольованої сепаратистами. Гість – екс- Голова  Служби зовнішньої розвідкяи України, генерал армії України Микола Маломуж, ствреджує, що розслідування українською стороною «по гарячих слідах» мало відбуватись активніше і професійніше. Натомість ми дали втягнути себе в сумнівні «Мінські домовленості». Однак, справа муже бути доведена до міжнародного трибуналу.

Вимушений переселенець із Сніжного Володимир вів власне спостереження за подією  і одним з перших  викладав фото з місця катастрофи, надіслані йому знайомими  місцевими мешканцями, а також вирахував траєкторію запуску ракети комплексом «Бук» з території, окупованої терористами.

«Увесь світ побачив, як діють терористи, діють російські військові, які вони використовують засоби і на що вони готові йти. Цей теракт потряс всі країни світу і це згуртувало всіх проти тероризму, проти дій так званих «ЛНР», «ДНР», проти російського керівництва, яке цинічно зараз приховує ці злочини. Навіть опрацювавши 3 млрд. 500 тис. тільки СМС – повідомлень, 1 млн. 500 тис. переговорів, які велися між терористами, керівниками, політиками – об’єдналися спецслужби всіх країн – і однозначний висновок, що дійсно, «Бук» прибув з території РФ, повністю відслідкували траєкторію його руху. Дійсно, вони хотіли збити транспортний літак України, але влучили в Боїнг» — розповів Микола Маломуж.

Також, вимушений переселенець зі Сніжного, який з самого початку відслідковував пересування «БУКа» по території «ДНР», розповів свою версію трагедії.

«В связи с деятельностю украинской авиации, боевики не просто так пригнали эту машину. Вскоре, начала поступать информация от местных жителей, что «Бук» был замечен в центре города Тореза, потом на вьезде в Снежное. Также я нашел упоминания, что машину видели в районе Донецка, Харциска и в Шахтерске» — розповів Володимир.

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.