Слухати

Саакашвілі — це «козирний валет», яким президент пішов у конфлікті з Коломойським, — Євген Магда

31 травня 2015 - 12:08
Facebook Twitter Google+
Євген Магда, директор Центру суспільних відносин, аналізує призначення Міхеїла Саакашвілі  головою Одеської облдержадміністрації
Саакашвілі — це «козирний валет», яким президент пішов у конфлікті з Коломойським, — Євген Магда / Програми на Громадському радіо

Він каже, що Одещина – це непростий регіон, «це місце хімічної реакції». Євген Магда вважає, що президент Петро Порошенко цим призначенням намагається спрямувати цю реакцію у позитивне русло. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні.

magda_1_0_0_0_0_0.jpg

Євген Магда
Євген Магда

Тетяна Трощинська: Чим, на вашу думку, викликане рішення президента про призначення головою Одеської області Міхеїла Саакашвілі?

Євген Магда: Одеса  не простий регіон, де є значна маса проросійської еліти, і який межує з невизнаною республікою Придністров’я, що є базою накопичення російської техніки. Тобто Одеса  це місто особливої хімічної реакції, де пан Саакашвілі має стати каталізатором, і спрямувати цю область в цивілізоване русло. Також для нього, як для колишнього президента Грузії, буде не важко перетворити причорноморську Одесу на таку ж саму перлину, на яку свого часу він перетворив Грузію.

Тетяна Трощинська: Багато експертів говорили, що це призначення пов’язано з певною війною президента  з Ігорем Коломойським та його впливом в цьому регіоні. Що ви про це думаєте?

Євген Магда: Якщо говорити про протистояння з Коломойським, то, зрозуміло, що замість Палиці мала прийти людина непересічна, і Саакашвілі як раз і є такою людиною, таким «козирним валетом», яким президент зайшов у цій грі з Коломойським.

Тетяна Трощинська: У вас немає такого враження, що лава запасних в Україна досить коротка?

Євген Магда: Я б порівняв призначення іноземців з критичним імпортом, який призначається тоді, коли немає своїх спеціалістів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.