Слухати

Що мають знати батьки, якщо дитина потрапила в реанімацію? / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Що мають знати батьки, якщо дитина потрапила в реанімацію?

11 липня 2017 - 10:34
Facebook Twitter Google+
Дізнаємось, як діяти батькам та як ефективно комунікувати з медперсоналом?

Громадська організація запозичила у Великобританії, переклала та адаптувала під українські реалії із допомогою лікарів Дитячої лікарні №7 спеціальну брошуру стосовно комунікації з медперсоналом та ситуацій, з якими людина може стикнутися, перебуваючи в реанімації. 

Співзасновниця ГО «Бути поруч» Ірина Кудінова зазначила, що дуже багато медичних закладів розуміють актуальність цієї теми та хотіли б мати такі брошури в лікарнях та відділеннях реанімації, проте організація не має можливості надрукувати таку велику кількість брошур:

«По статистике более 200 000 людей в год проходят через реанимации. Для родственников пациентов и пациентов, которые находятся в сознании мы не можем самостоятельно напечатать такой объем», — говорить Ірина Кудінова.

Також вона додала, що у брошурі є короткий опис апаратури та медикаментів: для чого вони потрібні і чому дитина чи дорослий так чи інакше поводить себе в реанімації. Зокрема, описано, що, враховуючи певні особливості апаратури, людина, підключена до неї, може так чи інакше поводити себе та реагувати.

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.