Слухати

Що робив комбат «Айдару» Сергій Мельничук у військовій прокуратурі? — коментує Сергій Зілов (прес-аташе «Айдару»)

07 жовтня 2014 - 03:24
Facebook Twitter Google+
Комбата батальйону викликали до Головної військової прокуратури: "Мельничук покинув приміщення Прокуратури, де мав надати пояснення щодо "Малиша"
Що робив комбат «Айдару» Сергій Мельничук у військовій прокуратурі? — коментує Сергій Зілов (прес-аташе «Айдару») / Програми на Громадському радіо

АйдарСергій Зілов (прес-аташе батальйону «Айдар») коментує інформацію про те, комбата батальйону викликали до Головної військової прокуратури: «Мельничук покинув приміщення Прокуратури, де мав надати пояснення щодо «Малиша». Інкримінують «Айдару» незаконне обмеження волі. Мається на увазі, що доставляли проти волі, але це не так — він добровільно сів у машину. Мельничука ніхто не забирав. Він повинен був дати пояснення, чи дійсно була команда щодо доставки сепаратиста до міста Києва, чи це не було здійснено його підлеглими проти наказу».

Ірина Славінська: отже, що відбувається — хто куди кого забрав?

Сергій Зілов: в даний час Сергій Мельничук вже покинув приміщення прокуратури, де дійсно давались відповідні пояснення, щодо наказу доставки Малиша в місто Київ, до речі про доставку його – там відбулося повідомлення у свій час і Москалю в адміністрацію Луганської області. В цей час було повідомлено комбатом і працівників служби безпеки України в Луганщині, тому в даному випадку ця людина доставлялася без будь якого насильства. Тобто інкримінують «Айдару» що незаконно було позбавлення обмеження волі проти бажання потерпілих. Мається на увазі, що доставляли проти волі, але це не є так, оскільки він добровільно сів в машину, про це були повідомлені відповідні структури, і він навіть дав згоду, що коли він приїде на Київ, то надасть докази, що ще більше відповідних чиновників мали доступ до бюджетних коштів.

Ірина Славінська: а все ж таки Сергій Мельничук, його доставили до прокуратури для дачі пояснень.

Сергій Зілов: ніхто його не забирав, його не доставляли. Він як командир батальйону, це є відповідна процедура, що він був повинен надати пояснення чи дійсно виконувалася команда щодо доставки сепаратиста до Києва,чи не було це проти приказу. У Малишка були відібрані відповідні докази, він власноруч написав на папері, навіть зі слів комбата який поясняв, що люди, які на Луганщині бачили де він відповідно приймав участь у зібраннях і виступав разом з представниками ЛНР. Тому в даному випадку Мельничук, як керівник підрозділу, якому підпорядковані хлопці, що доставляли сепаратиста, просто надав пояснення.

Василь Шандро: в даному випадку батальйон «Айдар» і його представники, зокрема ви і комбат, не маєте ніяких претензій до військової прокуратури?

Сергій Зілов: розумієте, в даний час одна з осіб, яка доставляла цього сепаратиста, тільки повернувся із госпіталю, він був поранений. І знаєте, що саме цікаве? – їм суд обрав запобіжний захід, тобто випустив під заставу, з кожного по 24 тисячі гривень, а якщо взяти цих хлопців, то одному з них, який був поранений, не виплатили жодної копійки. І по зарплаті теж є проблема, тому якщо брати в контексті як у нас засуджують керівників підрозділу «Беркут», які розстрілювали наших хлопців – в даному випадку ми маємо зовсім іншу сторону, де люди, які захищають нашу державу і намагаються допомогти президенту боротися з сепаратистами, до них відношення ви самі бачите яке.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.