Слухати

Шулявський міст: як отримати компенсацію за пошкоджені авто ?

28 лютого 2017 - 21:50
Facebook Twitter Google+
На кого слід подавати до суду та скільки триватиме судова історія — пояснює адвокат Регіна Гусейнова

Тетяна Трощинська: Чи можуть власники автомобілів, які постраждали від обвалу Шулявського мосту, отримати компенсації? Який алгоритм дій.

Регіна Гусейнова: Є кілька варіантів вирішення цього питання. Перше, на що слід звернути увагу – це те, чи був застрахований автомобіль. Якщо так, то можливо у страховці були передбачені подібні випадки. У такому разі це вирішуватиметься на рівні транспортної кампанії. Вже вона подаватиме регресний позов, наприклад, у «Київавтодор».

Якщо ваш транспортний засіб не був застрахований, то алгоритм інший. Якщо ваша річ була пошкоджена, то ви маєте право вимагати, щоб вартість шкоди, була компенсована. У цьому разі треба звертатися до «Київавтодору». У якого у підпорядкуванні перебували транспортні шляхи.

Але ця історія доволі сумна, бо в нас колапс не лише на дорогах, а й правовій системі. Якщо людина піде подавати позов про відшкодування шкоди, то вона заплатить судовий збір. Звичайно, його пізніше можна буде стягнути із «Київавтодору», але це дуже далека перспектива.

Особа також має сплатити за експертизу. Власник буде доводити свою правоту у суді витрачаючи свої реальні гроші.

«Київавтодор» відбиватиметься усіма можливими способами. Судова історія розтягнеться на рік-півтора.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.