Слухати

Свіжі корупційні скандали — Укрпошта, державні лотереї та інші цікаві речі

23 грудня 2014 - 10:51
Facebook Twitter Google+
Журналісти програми "Наші гроші" - Денис Бігус і Аліса Юрченко - коментують свіжі корупційні скандали, зокрема непрозорі закупівлі на Укрпошті
Свіжі корупційні скандали — Укрпошта, державні лотереї та інші цікаві речі / Програми на Громадському радіо

Журналісти програми «Наші гроші» — Денис Бігус і Аліса Юрченко — коментують свіжі корупційні скандали, зокрема непрозорі закупівлі на Укрпошті. Також говоримо про роботу державних лотерей в Україні та ініціативу передачі питання «оподаткування державних лотерей та грального бізнесу» до сфери повноважень парламентського комітету з питань культури і духовності.

«Загалом схема завжди працює однаково. Є постачальник або кілька постачальників, які виставляють потрібні ціни, як правило там ціни завищені. А інші не допускаються на тендер за якоїсь там причини. Зазвичай чим більша сума, тим абсурдніші причини.  Я наведу приклад річної чи дворічною, мабуть, давнини, коли чотири мегабудівельні компанії, реально без жодних прокладок українських, рубались за тендер на зведення будівні суду нової. Сума була здається була 4 млрд. Тобто там був якийсь абсолютний сюр, і компанії знімали за якісь коми, поставлені в неналежному місці в документації, тому що був абсолютно ласий шматок. Коли суми менш, то й приводи можуть бути якісь простіші, але нині ми маємо проблему, тому що ті правила, які виписані у держзакупівлях, вони дозволяють себе обходити з будь-якого боку за найменшої потреби».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.