Слухати

Тема безвізового режиму — це спосіб зняти відповідальність за невиконані реформи

28 квітня 2015 - 11:19
Facebook Twitter Google+
В ефірі саміт коментують Анатолій Марциновський (експерт з питань ЄС, журналіст "Газети по-українськи") та Олексій Сидорчук (аналітик Фонду "Демократичні ініціативи"
Тема безвізового режиму — це спосіб зняти відповідальність за невиконані реформи / Програми на Громадському радіо

В ефірі говоримо про результати саміту «Україна — ЄС», який відбувся в Києві. В ефірі саміт коментують Анатолій Марциновський (експерт з питань ЄС, журналіст «Газети по-українськи») та Олексій Сидорчук (аналітик Фонду «Демократичні ініціативи»).

Анатолій Марциновський: «Україною були винесені на порядок денний не найбільш актуальні питання: наприклад, перспективи членства, питання подачі заявки на членство у ЄС, атакування питаннями безвізового режиму та введення миротворців ЄС. Нагаль запитання — це імпліментація угоди про асоціацію, тобто внутрішні реформи».

Олексій Сидорчук: Бажання,щоб нас назвали «європейською державою» — це питання інерції. Для нас це певний знак, що це відкриває дорогу од ЄС. Це ніби символічно відкриває ворота до ЄС. Саміт показав, що в України та ЄС знову розходяться пріоритети. Є певні очікування ЄС, які Україною не були виправдані. Тема миротворців або безвізового режиму — це спосіб зняти з себе відповідальність за невиконані реформи».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.