Слухати

Терористи, як мародери, прикриваються нашими полоненими — генерал-лейтенант

24 жовтня 2015 - 11:24
Facebook Twitter Google+
Обмін полоненими на Луганщині під загрозою зриву. Що має зробити Україна, щоб повернути своїх захисників — розповів Олександр Скіпальський
Терористи, як мародери, прикриваються нашими полоненими — генерал-лейтенант / Програми на Громадському радіо

Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, екс-заступник голови СБУ заявив, що переговори щодо обміну полоненими на Луганщині можуть зірватися у будь-який момент, тому що Росія не має бажання вирішувати проблему в цілому. Терористи бояться реакції української влади, а українські полонені служать їм «прикриттям» , тому вони будуть всіляко ускладнювати переговори.

За словами генерала, українська сторона повинна дуже уважно підійти до вибору переговорників. Ними можуть бути люди без особливих зв’язків у Росії, але які займають виважену позицію. Олександр Скіпальський підкреслив, що Україна повинна шукати будь-які важелі впливу, тому що в її ворога відсутні моральні принципи. На думку експерта, добрим ходом буде затримання ворожих шпигунів чи диверсантів, щоб змусити супротивника першого піти на контакт. Україні необхідно здобути рівноцінну позицію — в той час як Росія проводить судові процеси над українцями, у нас в полоні перебувають лише рядові бойовики, яких у російської сторони тисячі.

Важливим аргументом України буде звернення до міжнародної спільноти. Потрібно апелювати до міжнародного співтовариства, показувати, що Росія порушує усі можливі міжнародні домовленості про ведення війни, знущаючись над нашими полоненими, вважає генерал-лейтенант.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.