Слухати

Треба бути сильними і світлими, і разом — «Брати Гадюкіни»

01 листопада 2014 - 09:52
Facebook Twitter Google+
"Ми розмістили альбом безкоштовно. Люди можуть скачати його і перечислити гроші на рахунок. З цього рахунку гроші будуть передані на потреби тимчасово переселених людей"
Треба бути сильними і світлими, і разом — «Брати Гадюкіни» / Програми на Громадському радіо

Павло Крохмальов, Ігор Мельничук "Брати Гадюкіни"У студії «Громадської хвилі» три нові пісні «Братів Гадюкіних»! Павло Крохмальов, Ігор Мельничук («Брати Гадюкіни») про свій новий альбом: ми своїм альбомом хотіли сказати що треба бути сильними, світлими. І разом.

«Колись був досвід, що альбоми продавалися. Та й зараз практикують скачування альбомів за гроші. Звичайно, нам би не завадили гроші для того, щоб робити кліпи, щоб вийти в нуль по запису, бо це дорого вартісна справа – запис альбому.

Але ми вирішили, що ситуація потребує інших рішень, і ми розмістили альбом безкоштовно. Люди можуть скачати його і перечислити гроші на рахунок. З цього рахунку гроші будуть передані на потреби тимчасово переселених людей. От така в нас позиція. Хоча у справі просування групи як такої, звісно, ми б знімали краще кліпи. Якби не ситуація. Скажу щиро, ми навіть не думали про якийсь піар – це наше щире бажання. Мені здається, що гурти об’єднують людей.

Ми своїми концертами, своїм альбомом хотіли би сказати людям, що треба бути сильними, треба бути світлими і разом, звичайно. І тоді всякі вороги відступлять. Просування самого запису альбому було непростим. От ми записуємо, а тут якась інформація випливає, що на Майдані щось сталося. Нелегко грати музику, коли в країні такі потрясіння. Нелегко жити зараз, коли до кінця не зрозуміло, що буде далі. Я б дуже хотів, щоб мирно вирішилося питання всіх наших кордонів. Важка ситуація, і тут писати світлі пісні, які б ми хотіли, є зовсім непросто. І власне зараз нічого нового не пишеться.

Ми будемо писати музику, ми будемо таким чином звертатися до слухачів і людей, які будуть приходити на наш концерт. Будемо делегувати радість, оптимізм і будемо намагатися триматися разом зі своїми прихильниками і неприхильниками. Будемо розповідати те, що ми вважаємо за потрібне розповісти сьогодні.

Ведуть програму Анастасія Багаліка і Кирило Лукеренко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.