Слухати

Треба бути сильними і світлими, і разом — «Брати Гадюкіни»

01 листопада 2014 - 09:52 170
Facebook Twitter Google+
"Ми розмістили альбом безкоштовно. Люди можуть скачати його і перечислити гроші на рахунок. З цього рахунку гроші будуть передані на потреби тимчасово переселених людей"

Павло Крохмальов, Ігор Мельничук "Брати Гадюкіни"У студії «Громадської хвилі» три нові пісні «Братів Гадюкіних»! Павло Крохмальов, Ігор Мельничук («Брати Гадюкіни») про свій новий альбом: ми своїм альбомом хотіли сказати що треба бути сильними, світлими. І разом.

«Колись був досвід, що альбоми продавалися. Та й зараз практикують скачування альбомів за гроші. Звичайно, нам би не завадили гроші для того, щоб робити кліпи, щоб вийти в нуль по запису, бо це дорого вартісна справа – запис альбому.

Але ми вирішили, що ситуація потребує інших рішень, і ми розмістили альбом безкоштовно. Люди можуть скачати його і перечислити гроші на рахунок. З цього рахунку гроші будуть передані на потреби тимчасово переселених людей. От така в нас позиція. Хоча у справі просування групи як такої, звісно, ми б знімали краще кліпи. Якби не ситуація. Скажу щиро, ми навіть не думали про якийсь піар – це наше щире бажання. Мені здається, що гурти об’єднують людей.

Ми своїми концертами, своїм альбомом хотіли би сказати людям, що треба бути сильними, треба бути світлими і разом, звичайно. І тоді всякі вороги відступлять. Просування самого запису альбому було непростим. От ми записуємо, а тут якась інформація випливає, що на Майдані щось сталося. Нелегко грати музику, коли в країні такі потрясіння. Нелегко жити зараз, коли до кінця не зрозуміло, що буде далі. Я б дуже хотів, щоб мирно вирішилося питання всіх наших кордонів. Важка ситуація, і тут писати світлі пісні, які б ми хотіли, є зовсім непросто. І власне зараз нічого нового не пишеться.

Ми будемо писати музику, ми будемо таким чином звертатися до слухачів і людей, які будуть приходити на наш концерт. Будемо делегувати радість, оптимізм і будемо намагатися триматися разом зі своїми прихильниками і неприхильниками. Будемо розповідати те, що ми вважаємо за потрібне розповісти сьогодні.

Ведуть програму Анастасія Багаліка і Кирило Лукеренко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.